POWRÓT

 

     Auto Service MARAN jest firmą z długoletnią tradycją na rynku usług motoryzacyjnych. Funkcjonujemy od 1986 roku, a od 1995 posiadamy autoryzację marki SEAT.
     Nasza firma posiada dostęp do szczegółowych metod naprawy i najnowszej dokumentacji technicznej VOLKSWAGEN GROUP POLSKA, właściwych dla Państwa pojazdu. Posiadamy w wysokiej jakości najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, narzędzia specjalistyczne i komory lakiernicze.
Do obsługi stosujemy oryginalne części zamienne oraz części regenerowane metodami przemysłowymi z programu wymiany standardowej VOLKSWAGEN GROUP POLSKA. Dla aut starszych niż 4 lata oferujemy duży wybór zamienników części zamiennych. Ich ceny są niższe średnio o 40% od części oryginalnych. Nasza oferta serwisowa obejmuje także opony i felgi oraz szeroką gamę kosmetyków samochodowych.
     Zawsze ustalamy z Państwem dogodny termin wizyty, jeżeli samochód jest unieruchomiony - przyjmujemy go natychmiast. Przypominamy Państwu o umówionej wizycie w naszym serwisie.
Na czas prac serwisowych w Państwa samochodzie proponujemy samochód zastępczy w atrakcyjnej cenie albo w inny sposób pomagamy w powrocie do domu lub pracy.
     Za wykonywane w naszym serwisie usługi proponujemy konkretne, stabelaryzowane ceny usług. Nie wykonujemy żadnych prac bez Państwa zgody.
     Termin odbioru pojazdu ustalamy już w momencie przyjmowania samochodu do serwisu, jeżeli ulega zmianie informujemy o tym. Nasi eksperci techniczni zawsze sprawdzają jakość wykonanych prac. Zawsze wręczamy Państwu świadectwo kontroli.